Treener


Olen isa ja ettevõtja, kelle jaoks on sport alati elus tähtsal kohal olnud ning minu silmis tähendab see eelkõige tervislikku eluviisi.

Aitan Sind hea meelega – olenemata vanusest ja spordiga kokkupuute kogemusest. Lisaks treeningutele olen hea meelega valmis Sind ka toitumise osas abistama. Sport on eluviis, mis aitab elada paremat, tervislikumat ja mõnusamat elu!

Noorpõlves tegelesin kergejõustiku ja jalgpalliga, kuid aja jooksul süvenes huvi just raskejõustiku suunas. Pärast TÜ majandusteaduskonna lõpetamist ja karjääri sukeldumist tekkis jõusaalitreeningutesse pikk, ligi 10-aastane paus, mille jooksul tegelesin jalgrattaspordiga.

Jõudnud tagasi jõusaalitreeningute juurde ja enam-vähem samale tasemele, kus kunagi pooleli jäi, võtsin ette kõrge sihi ning ostustasin siseneda kulturismi võistlussporti. 2016 kevadest harjutan Eesti esikulturist Ott Kiivika juhendamisel ning esimene võistlushooaeg oli 2017 kevadel.

2016 suvel kolisime perega Muhusse ja just siin tekkis plaan omandada kulturismi ning fitnessi treeneri kutse, et anda omapoolne panus Muhu kogukonnale. Mõeldud, tehtud! Alates 2016 aasta novembrikuust oman EOK kulturismi- ja fitnesstreeneri litsentsi (kutsetunnistuse nr 117041) ning esimeste treeningutega treenerina alustasin 2017 jaanuaris.

Peatse kohtumiseni!

Tõnis

Kulturismi võistlustulemused 
  • Spa ja Sport Cup, Pärnu – kulturismi I koht. Kulturismi absoluutkategooria I koht.
  • Läti Lahtised Meistrivõistlused, Riia – klassikaline kulturism VII koht.
  • Eesti Karikavõistlused Kulturismis ja Fitnessis – klassikaline kulturism III koht. Kulturismi absoluutkategooria VI koht.
  • Sun Cup Kulturismi Lahtised võistlused, Šiauliai – klassikaline kulturism VII – VIII koht. 
  • Eesti Meistrivõistlused Kulturismis ja Fitnessis – klassikaline kulturism VII koht.