Ringtreening


Ringtreening sobib nii meestele kui naistele, on suurepärane võimalus teha jõusaaliseadmetega tutvust ja saada mõnus trennitoonus. Sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele, kes soovivad treeningutesse vaheldust.

Mida treeningul teeme?
Ringtreening arendab eelkõige lihasvastupidavust ja koormab kogu keha lihaseid. Iga trenn on omanäoline – kasutame erinevaid vahendeid ja plokksüsteeme, samuti sooritame harjutusi oma keharaskusega.

Treening koosneb nii tehnilisematest kui ka soorituselt lihtsamatest harjutustest ning arendab Sind mitmekülgselt.

Treeningu alguses tutvustan tunnis tehtavaid harjutusi ning annan juhised, mida harjutuse sooritusel tuleb jälgida. Trenn algab soojendusega, seejärel liigume edasi harjutuste juurde. Igat harjutust sooritame märguande peale ühe minuti jooksul. Pärast harjutuse sooritamist on väike paus, liigume järgmise numbri juurde ning sooritame harjutuse. Ühes trennis teeme läbi kõik harjutused 2-3x ja lõpus venitame.

Kogu treeningu vältel hoian nii Sinul kui teistel osalejatel silma peal, vajadusel aitan ja korrigeerin tehnikat tagamaks, et omandad korrektse tehnika ning saad trennist maksmaalse kasu.

Kui Sa mingil põhjusel mõnda harjutust ei saa teha (näiteks varasema terviseprobleemi tõttu), siis leian kiirelt alternatiivi ning trenn seetõttu pooleli ei jää. Palun anna mulle sellest eelnevalt märku.

Toimumisajad:
T kell 18:00 – 19:00
N kell 18:00 – 19:00
NB! Trennist osavõtt ainult eelneva registreerumisega tonis @ muhufitness.ee

Ringtreeningu hind 1x 7 eur (sisaldab spordihalli jõusaali pääset) ja 10x kaart 63 eur.
Esimene trenn tasuta!
Sooduspilet 1x 4.50 eur, kui peres kasvab kuni 3-aastane (k.a.) laps.
Iga kümnes treening tasuta!