2016, sügis

Kõik ägedad asjad meie ümber on alguses olnud vaid idee kellegi peas. Nii oli ka Muhufitnessiga, mis sündis esmalt brändina 2016. aasta sügisel.

2017, kevad

Tegelikult on Muhufitness palju enamat kui lihtsalt kaubamärk või äriühing. See on elustiil! Ja kuna Muhufitnessi asutaja Tõnis on suur autode fänn, siis oli täiesti loomulik, et ühel hetkel 2017. aastal hakkas Muhu saarel ringi vurama vinge Muhufitnessi custom-auto. See on meie truu sõber veel praegugi!

2017, november

22. novembril 2017. aastal sai spordiklubi Muhufitnessile loodud ametlik vorm Muhufitness MTÜ. Muuseas, see päev oli pidulik veel ka selle poolest, et Tõnis tähistas oma 35. sünnipäeva!
Meie ja loodetavasti ka paljude teiste rõõmuks kasvas spordiklubi hoogsalt ja viis oma tegevuse trenniruumidest välja. Näiteks võtsime oma hoole alla ka legoautode kiirendusvõistluse korraldamise. Tõnise auto-kiiksust alguse saanud mõte viis 2020. aastal esimeste Eesti meistrivõistlusteni legoautode kiirenduses Muhu saarel.

2017 - 2018

Muhufitnessi kasvamine ja kasvatamine. Muhufitnessi alla koondusid Muhu saarel toimuvad ringtreeningud ja personaaltreeningud. Tegutsesime aktiivselt Muhu spordihallis ning trennid olid muhulaste seas populaarsed! Treener Tõnis osales toona ka ise aktiivselt kulturismi võistlustel, treenides Eesti esikulturist Ott Kiivika käe all “Team Kiivikas” meeskonnas.
2018. aasta eesmärgiks oli saada vormi – ja seda loomulikult ei kusagil mujal kui Muhu saarel! Peas hakkas vaikselt küpsema ka idee Muhu oma spordi- ja vabaajarõivaste sarjast. Vaikselt hakkasime mõttele vormi andma ning tegelesime pere ja sõprade peal tootearendusega. Neli aastat hiljem, 2022. aasta veebruaris, jõudiski riiete sari “Destination Fitness” avalikkuseni. Ühtlasi said mudelitena talletatud kõigile tuttavad ja armsad kohad – Liiva, Koguva, Hellamaa, Kuivastu, Tamse, Nurme, Linnuse, Ridasi.


2022


2021. aastal nägi ilmavalgust Muhu Brands e-pood – Muhu saare virtuaalne kaubamaja, kust leiab kõikse parema, mida Muhu ettevõtjatel ja väiketootjatel on pakkuda, alates meie leivanumbrist – LEIVAST – kuni oma kunsti ning riieteni. 2022. aasta veebruaris said Muhu Brandsi e-poes oma koha ka Muhufitnessi tooted ehk kõrge kvaliteediga “Destination Fitness” brändi vabaaja- ja spordiriided.

Olevikuhetk

Nagu meie inimestena, liigub ja areneb ka Muhufitness iga päevaga üha edasi. Veendume aina enam, et treening pole mitte ajakulu, vaid ajavõit! Investeerides täna treenimisse ühe tunni, pikendab see Su tervena elatud elu suures pildis kohe kindlasti rohkem kui ühe tunni võrra. Seega sea endale eesmärk ja tee esimene samm selle suunas juba täna, nüüd ja kohe. Destination: (Muhu)fitness!